Про нас
Головна » Про нас

Для своїх клієнтів ми прагнемо знаходити досвідчений і професійний домашній персонал, який має унікальну спеціалізацію і відповідає навіть найсуворішим вимогам.  Для комфорту та зручності своїх клієнтів, ми шукаємо своїх співробітників з урахуванням найжорсткіших вимог.  Завдяки цьому, ми успішно змогли підібрати помічників для багатьох українських сімей.  Тому не варто замислюватися про те, чи варто співпрацювати з нами.  Просто оформлйюте заявку на нашому сайті, не соромлячись найсміливіших і незвичайних побажань.  Персонал ми підбираємо в найкоротші терміни.  Підібрані нами співробітники проходять випробувальний термін, і тільки переконавшись в їх високому професіоналізмі, укладаємо договір про співпрацю.

Чому саме ми?

 • Наш досвід в спеціалізованому підборі персоналу дозволяє нам варіантів правопису і індивідуально підібране рішення для кожного клієнта, незалежно від їх вимог до найму.  У своїй роботі ми, перш за все, прагнемо надавати чудове обслуговування, і наш якісний і ефективний сервіс.
 • Ми враховуємо очікування кожного кандидата і намагаємося знайти можливості працевлаштування, які відповідають профілю кандидата, і надати їм цікаві можливості для роботи.
 • Ми постійно прагнемо покращувати і розвивати наш спектр послуг, щоб надавати нашим клієнтам кращі рішення.
 • Агентство з підбору домашнього персоналу «Світлана» завоювало любов і повагу своїх клієнтів.  Адже кожен наш співробітник крім великого досвіду роботи, відрізняється стриманістю, тактом, доброзичливістю.
 • При виникненні будь-яких труднощів, наші досвідчені і кваліфіковані менеджери завжди готові прийти на допомогу і відповісти на всі ваші запитання.

В один із звичайних днів ви повернетеся додому, Окинемо більш пильним поглядом своє житло і зрозумієте, що вам потрібна помічниця.

 • Помічниця по будинку, яка відмиє до блиску вікна, прибере тільки зароджувану павутину, розкладе все по місцях.
 • Допомога гардеробниці, яка додасть вашим улюбленим речам ідеальний вигляд, випрасує сорочки, прикрасить скатертини і серветки.  Розбереться з тонким мереживом і м’яким кашеміром.
 • Допомога гувернантки, яка відкриє захоплюючий світ для вашої дитини.  Вона розповість йому про багатогранність планети, в якій одночасної уживаються хиткі піски, брили айсберга і ромашкові галявини.
 • Допомога няні, яка не відійде від вашого малюка ні на хвилину.  Приготує його перший перетертий суп з овочів, вчасно виведе на прогулянку і запише все його події в щоденник.
 • Допомога кухаря, який здивує вас вишуканою вечерею, святковою сервіровкою і ніжним французьким десертом.  Він приготує суп – пюре з гарбуза або брокколі, запече рибу на овочевій подушці і порадує дітей сирниками з сюрпризом всередині.
 • Допомога садівника, який перетворить ваш сад в райський.  Підстриже самшит, вирівняє в одну лінію газон, зробить арку з винограду або дикої шипшини і висадить ваш улюблений рододендрон.
 • Допомога господарника і керуючого, які візьмуть рішення всіх побутових питань на себе.  Чи зможуть допомогти в підборі персоналу, проконтролюють всі служби життєзабезпечення вашого будинку.

Агентство «Світлана» вже більше 13-ти років підбирає домашній персонал.

 • Ми кожного свого працівника знаємо в обличчя.
 • Ми виявляємо їх здібності, вміння та навички.
 • Фіксуємо і перевіряємо рекомендації.
 • Знаємо їх добробут, внутрішній світ і відносини в родині.

Тому, прийнявши ваше замовлення – враховуємо кожну дрібницю, чуємо і відзначаємо всі ваші побажання і знаходимо серед величезної кількості професіоналів саме ваші другі руки.

Наші переваги

Наш персонал працює за договором

За яким передбачено умови дотримання конфіденційності і матеріальної відповідальності

Оновлення бази персоналу

Ми підбираємо персонал, який буде знаходитися в максимальній доступності до робочого місця, а також надамо заміну, в разі будь-яких непередбачуваних обставин.

Ви оплачуєте тільки результат

Менеджер агентства проводить підбір і організовує зустріч з кількома кандидатами, що дозволяє зробити вірний вибір

Залишити заявку