Дефектолог-логопед
Головна » Няня » Дефектолог-логопед

Найняти дефектолога-логопеда

Правильно оцініть стан Вашої дитини!

Освоєння мови для дитини, остання найважливіша функція рота. Яка вирішальним чином впливає на розвиток дитини. Своєчасний розвиток мови перебудовує всю психіку малюка, дозволяє йому більш усвідомлено сприймати явища навколишнього світу. Недооцінка своєчасного виправлення мовних дефектів у дітей призводить згодом до труднощів в оволодінні письмом і читанням. Для запобігання цим неприємностям необхідно звернутися до логопеда в самому ранньому віці – одночасно з появою або затримкою мовлення у дитини. Спеціаліст визначить рівень розвитку мови вашого малюка, і якщо знадобитися призначить корекційні заняття. Правильно оцініть стан Вашої дитини!

Мовленнєвий розвиток дитини.

Активна мова дитини проходить кілька етапів розвитку. Найпершим проявом мови дитини є крик.

 • 2-3 місяці – на зміну приходить гуление. Гуління – проголошення голосних звуків, близьких до: «а», «о», «у», можливо в поєднанні з приголосними «г». Це етап активної підготовки мовного апарат до вимови звуків. Одночасно здійснюється процес розвитку розуміння мови, малюк вчиться керувати інтонацією.
 • 7-9 місяців – дитина вимовляє серії однакових слів «дя-дя-дя», «ба-ба-ба», «ма-ма-ма». Це прояв мови називається лепетом.
 • 9-11 місяців – Малюк наслідує звукам мови дорослого.
 • 11-13 місяців – З’являється кілька усвідомлено вживаних дитиною слів. Це двоскладові слова, що складаються з однакових складів «ма-ма», «дя-дя» … Кількість слів до двох років значно збільшується (близько 300 слів різних частин мови).
 • 2-3 роки – У 2 роки починається оволодіння фразовою мовою, з’являються перші речення. Довжина речень і гармонійність їх побудови збільшується дуже швидко. Внутрішній світ дитини розширюється за межі даного мета і часу, бурхливо розвивається уява.
 • До 3,5 років словник дитини налічує більше 1000 слів.

Це етапи мовного розвитку дитини в нормі. Будь-яке відхилення від норми вимагає негайної консультації фахівця. До сих пір існує думка, що до логопеда необхідно звертатися після 5 років. Однак, при тяжких порушеннях мови до п’яти років багато втрачено, доводиться виправляти вже неправильно сформовану мова. У ранньому ж віці можна допомогти формуванню правильної чистої мови. Відомо, що найбільш чутливим до мови є вік 1,5-3 років.

Чим раніше виявлено дефект, тим швидше і легше його можна виправити. Тривогу у батьків повинні викликати затримки мови не тільки тоді, коли у дитини немає мови в два роки. А вже і в тих випадках, коли запізнюється розвиток гуления і белькотіння.

Ознаки порушення мовного розвитку очевидні, якщо:

 • до кінця 1-го місяця дитина ніколи не кричить перед годуванням;
 • до кінця 4-го місяця він не посміхається, коли з ним заговорюють, що не сопе;
 • до кінця 5-го місяця не намагається перебуваючи на руках у матері, відшукати ті предмети і тих людей, яких вона називає. Чи не прислухається до музики;
 • до 7 місяців не впізнає голоси близьких, не може правильно реагувати на інтонації, не віддає перевагу мелодійним предметам;
 • до кінця 9-го місяця у нього немає лепету і він не може повторювати за дорослими різні звукосполучення і склади, наслідуючи інтонації того, хто говорить;
 • до кінця 10-го місяця малюк махає головою в знак заперечення. Або ручкою в знак прощання;
 • до року він не може вимовити ні слова, не може виконати прості прохання (покажи, принеси), не здатний адекватно реагувати на похвалу і на зауваження з приводу неправильної поведінки.
 • до 1 року 4 місяців він не може вживати слова «мама», «тато»
 • до 1,9 не може вимовити 6 осмислених слів
 • до 2 років дитина не може показати частини тіла, які йому називають дорослі, не виконує складні прохання, не впізнає близьких на фотографіях;
 • до 2,5 років не розуміє різницю між «великий» і «маленький»
 • до 3 років не розуміє короткі вірші, оповідання, казки, не намагається їх переказати, не може показати, яка лінія найдовша, не може відповісти на питання, як його прізвище;
 • в 4 роки не знає назви кольорів, не рахує в межах п’яти, не слухає довгі казки. Не може розповісти жодного вірша.

До нас зверталися батьки дітей з різними вадами мовлення. На жаль, найважчі з них потребували логопедичної допомоги ще в доречевий період. Однак, в 3-4 роки, за курс занять відбувалися зміни.

Пам’ятайте – все піддається корекції і навіть повного лікування!

Вартість послуг дефектолога-логопеда

Наші переваги

Наш персонал працює за договором

За яким передбачено умови дотримання конфіденційності і матеріальної відповідальності

Оновлення бази персоналу

Ми підбираємо няню, яка буде знаходитись в максимальній доступності до робочого місця, а також надамо заміну, в разі будь-яких  непередбачуваних обставин.

Ви оплачуєте тільки за результат

Менеджер агентства проводить підбір і організовує зустріч з кількома кандидатами, що дозволяє зробити вірний вибір

Залишити заявку