Претендентам
Головна » Претендентам

Інформація для претендентів

Досвідчений і професійний домашній персонал гарантує комфорт і затишок в домі, тишу і спокій в будь-якій ситуації. Керуючий домогосподарством, сімейна пара, водій, садівник, няня, домробітниця, кухар – все це професійний і досвідчений домашній персонал.

Як правило, вони живуть на місці, і їх завдання можуть охоплювати широкий спектр областей. Досвідчений і кваліфікований домашній персонал займається всіма домашніми обов’язками, починаючи від щоденного технічного обслуговування і закінчуючи глибоким прибиранням, а також пранням, спеціальними проектами і завданнями, унікально необхідними в кожному будинку. Якщо ви шукайте хорошу роботу, яка буде приносити вам позитивні емоції, при цьому ви не боїтеся фізичної праці, тоді робота в якості домашнього персоналу створена саме для вас.

Робота домашнього персоналу і де її знайти

Індустрія приватного домогосподарства може запропонувати дуже корисну і прибуткову кар’єру, де ви станете невід’ємною частиною життя свого роботодавця. Ваша роль в якості приватного домашнього працівника буде змінюватися від будинку до будинку, і ви повинні будете відповідним чином адаптувати свій стиль роботи. Індустрія приватного домашнього господарства може запропонувати дуже корисну і прибуткову кар’єру і може надати можливість подорожувати по світу.
Якщо ви хочете стати частиною дружної команди домашнього персоналу, тоді саме час звернутися за допомогою в наше агентство «Світлана». Для вас ми підберемо найбільш бажаний і перспективний будинок, де ви зможете задовольнити весь свій творчий і професійний потенціал. Наш персонал домашнього господарства користується підвищеним попитом, тому кандидати можуть бути швидко найняті сім’ями відразу після їх представлення.

Наші переваги

Наш персонал працює за договором

За яким передбачено умови дотримання конфіденційності і матеріальної відповідальності

Оновлення бази персоналу

Ми підбираємо няню, яка буде знаходитись в максимальній доступності до робочого місця, а також надамо заміну, в разі будь-яких  непередбачуваних обставин.

Ви оплачуєте тільки за результат

Менеджер агентства проводить підбір і організовує зустріч з кількома кандидатами, що дозволяє зробити вірний вибір

Залишити заявку