Детский психолог
Головна » Няня » Детский психолог

Найняти дитячого психолога

Хочете побачити історію Вашого сімейного життя, поставте перед собою дитину і загляньте йому в очі.

Психологія – не проста наука, оскільки кожна людина унікальна, а якщо мова йде про дитину, про його душу, батькам варто бути дуже уважними. Дитяча психологія – галузь, що вивчає закономірності психологічного розвитку.

Кожен віковий період дитини має свої складності. Зміни в поведінці дитини: агресія, страх, замкнутість, протистояння – перші сигнали для батьків, що їх малюк переживає непростий етап у своєму житті. У таких випадках необхідно звернутися до дитячого психолога.

Дитина не здатний самостійно розібратися з усіма труднощами, що виникають в процесі формування дитячої свідомості, світогляду, адаптації в нових соціальних групах. Гостро піднімаються проблеми непослуху або впертості. Практичний психолог вміє знайти індивідуальний підхід до дитини, з’ясувати, що стало першопричиною виниклої проблеми.

Дитячий психолог допоможе батькам знайти спільну мову з дитиною, підібрати методику виховання дітей. Після розмови з дитячим психологом ви зможете впевнено стежити за розвитком дитини, підтримувати його.
Також на дитину відкладаються складні ситуації в родині. Поради дитячого психолога допоможуть дитині пережити розлучення, сварки батьків.

А також, звернувшись за допомогою до сімейного психолога, ви отримаєте поради, що допоможуть налагодити взаєморозуміння в Вашій родині. Бесіди з сімейним психологом допомагають відновити довіру, поглянути на ситуацію з боку і побачити її в абсолютно іншому світлі.

Обов’язки дитячого психолога:

  • Виявлення першопричини за допомогою інтерактивних методик (малювання, тести, ігри різного змісту, пісочна терапія або метод вільних асоціацій).
  • Створення індивідуальної програми виходу з кризової ситуації.
  • Усунення вогнища проблеми за допомогою консультації як індивідуальної так і сімейної.
  • Психологічний супровід сім’ї

Вимоги до дитячого психолога:

  • Вища освіта в області психології.
  • Досвід роботи сімейним, дитячим психологом
  • Володіти знаннями, вміннями і навичками в області психодіагностики, психотерапії, психокорекції, дефектології, психологічного консультування та інших областей, прикордонних з медициною, педагогікою, соціологією, правом

Вартість послуг дитячого психолога

Наші переваги

Наш персонал працює за договором

За яким передбачено умови дотримання конфіденційності і матеріальної відповідальності

Оновлення бази персоналу

Ми підбираємо няню, яка буде знаходитись в максимальній доступності до робочого місця, а також надамо заміну, в разі будь-яких  непередбачуваних обставин.

Ви оплачуєте тільки за результат

Менеджер агентства проводить підбір і організовує зустріч з кількома кандидатами, що дозволяє зробити вірний вибір

Залишити заявку